První rande – kam ji vzít, aby to bylo originální? 2

První rande je vždycky tak trochu sázka do loterie. Povede se? Nepovede se? Budete si mít o čem povídat nebo to bude totální propadák, ze kterého se snažíte co nejdřív vyvléknout? Hlavní věcí je, abyste spolu uměli komunikovat, měli společná témata, líbili se jeden druhému a přeskočila jiskra, která zajistí druhé, třetí a další rande. Jak zařídit, aby ono rande bylo originální? Klišé v podobě večeře a kina přenechejte raději jiným.

Prohlídky města

Dnes už existují komentované prohlídky města, kdy se o dané lokalitě, ve které bydlíte vy nebo ona, dozvíte zajímavosti. Co se kde dělo před dávnými roky, co kde stálo, jak vůbec vznikla čtvrť do této podoby a další věci. Můžete v podstatě vyzkoušet jakékoliv komentované prohlídky.

Za zvířaty

Má-li vztah ke zvířatům, pak se jí bude rande s nimi líbit. Jděte do zoo, místního statku. Pokud má ráda koně, vezměte ji na projížďku, krmte labutě nebo kachny, jděte do útulku, kde můžete venčit pejsky. Fantazie se meze nekladou a jako milovník zvířat jistě nasbíráte plusové body.

Bruslení

Zimní, na zamrzlém rybníce nebo stadionu. Ideální třeba ve městech, kde vznikají improvizovaná kluziště. Zabruslete si, pak se projděte vánočně nazdobeným městem, dejte si u stánku horký svařák, pečené kaštany nebo trdelník a rande jako z pohádky je tady.