Mužské vlastnosti, které ženy nesnáší. Jaké to jsou? 1

Co muži považují za svádění, ženám přijde někdy trapné a dětinské. Některé vlastnosti, které mají, jsou pro ženy odpudivé, nedospělé nebo je jednoduše nesnáší a možná i z toho důvodu dostanete kopačky, pro vás samozřejmě „bezdůvodně“. Podobně jako mužům vadí na ženách spousta věcí, také ženy nemají rády některé mužské vlastnosti a chování. Doslova je nesnáší. Jaké to mohou být?

Všeználek

Všude jsem byl, vše jsem viděl, všechno znám. Takoví muži jsou snem všech žen, samozřejmě ironicky. Ti, kteří vypráví o sobě, co viděli, kde byli, jedli, zažili, slyšeli a podobně, bývají otravní. Ženy mají rády muže, kteří mají přehled a jsou inteligentní. Stáčet však hovor neustále na sebe a snažit se ženu „přetrumfnout“ není vůbec sexy ani příjemné.

Já a jen já

Egoista a sobec. Věty začíná zásadně slovíčky já, to jsem, udělal jsem, vymyslel jsem. je dobré být hrdý na sebe a své úspěchy, ale předvádět se s nimi a pořád mluvit jen o sobě, jakoby ostatní ani neexistovali není v pořádku. Stane se z vás nafoukaný a arogantní člověk, od kterého ženy utíkají.

Nerozhodnost

Ideálně kombinovaná s větou – maminka si myslí. Ženy mají rády rozhodné muže, kteří je pozvou na dovolenou do konkrétní destinace, na jídlo do konkrétního podniku, dají najevo, co chtějí. Vztah, kde bude rozhodovat jen žena a muž se poveze, není zrovna ideální. Není lepší ani to, když muž přijde s tím, že maminka říkala nebo maminka si myslí.