Muži a krize středního věku – jaké signály na sobě můžete pozorovat? 3

Slýcháváte o tom od svých kamarádů, vidíte to v televizi. Krize středního věku. Na ní se dá s oblibou svést spoustu věcí – milenka, drahé auto, motorka, změna oblékání, výpověď z práce, zkrátka cokoliv, co se nepovažuje za standardní chování. Připadají vám všichni okolo najednou nudní? Jako mávnutím kouzelného proutku se z nich stali usedlí jedinci, kteří na vše rezignovali. Vy však máte život před sebou!

Mladistvá vizáž

Nejdřív se budete chtít orientovat ve světě módy, vaše oblečení už nebude moderní, ale nakupovat budete v obchodech pro mladé, zajdete si k holiči, začnete hubnout, nastřelíte si náušnici, kamarády, které znáte roky a přátelíte se od školy, vyměníte za mladší, kteří vám mnohem lépe rozumí.

Výstřelky, které mohou být drahé

V životě jste si pořádně neužili, snili jste o mnoha věcech? Je čas to napravit! Alespoň tak to máte v plánu. Tetování, piercing, ale třeba motorka, nové auto, motorový člun, odchod z práce, pořídíte si skate a začnete jezdit. Prostě velký drsňák a frajer číslo jedna!

Milenka

Krize středního věku je typická pro milenky, nové partnerky a románky. Propadáte panice, že vedle vás žije x let stejná žena a nic jste si neužili, chcete změnu. A když trochu zhubnete, začnete se stýkat s mladšími jedinci, vždycky se najde nějaká, která hodí očkem, umí vám zmanipulovat a vám se zatmí před očima. Takový románek může často muže nejen finančně zruinovat, ale také zničit to, co pracně tolik let budoval.