Vaše firma stagnuje? Řiďte ji lépe díky CRM systému

V každém oboru existuje mnoho konkurenčních firem. Zajímá vás, proč některé extrémně rychle rostou, zatímco jiné stagnují nebo upadají? Vše je o řízení společnosti. Aby byl dnes manažer firmy skutečně kvalitní, nestačí se snažit nebo pracovat déle než ostatní. Důležité je firmu řídit efektivně a vědět o všem, co se ve firmě děje. Jedině tak lze správně plánovat další práci, investice, propagaci a výdaje. To vám umožní CRM systém.

Který CRM systém zvolit?

CRM systém vám umožní sloučit všechny manažerské činnosti do jednoho jediného softwaru, díky kterému budete celou firmu jednoduše řídit z jednoho jediného místa. Možná jste si už v minulosti říkali, že potřebujete pro projektové řízení – software, se kterým budete pracovat lépe. Nevybírejte nespolehlivá řešení a sáhněte po tom nejlepším na trhu, kterým je AutoCRM.

Pokud jste používali nástroj na správu reklamních kampaní, nástroj pro komunikaci se zákazníky, účetní program a další programy, už nemusíte. Nyní můžete mít všechny tyto funkce pohromadě v jednom jediném systému, který vám bude upraven na míru, aby neobsahoval zbytečné funkce navíc, ale jen to, co potřebujete.

AutoCRM můžete používat vy sami, ale mohou ho používat i všichni vaši zaměstnanci. Jeho prostřednictvím jim můžete přidělovat práci, přiřazovat je k projektům, komunikovat s nimi, sledovat jejich vytíženost i docházku. Můžete odsud fakturovat, psát emaily klientům, vytvářet a rozesílat newslettery, spravovat reklamní kampaně, sledovat důležité informace v přehledných grafech a mnoho dalšího. Také zde můžete snadno spravovat všechny firemní projekty, sledovat jejich stav, návaznost i úroveň dokončení. AutoCRM není složitý systém, naopak byl vyvinut tak, aby byl velmi snadno pochopitelný a mohl s ním pracovat kdokoliv i bez předchozího zaškolení. Jeho začlenění do firmy vám umožní pracovat efektivně, budete mít vše pod kontrolou a budete konečně moci lépe plánovat budoucnost vaší firmy. Vyzkoušejte si ho zdarma na AutoCRM.cz.