Muž – jaké věci by měl správně umět udělat? 2

V dnešní době nemusíte umět skoro nic, protože na všechno jsou stroje či přístroje, co neumíte, udělají za vás odborníci, na vše jsou na internetu přesné návody, takže nač si pamatovat postup. Jsou však základní věci, které je dobré umět, bez ohledu na to, že se dají najít na internetu nebo že už dnes někomu přijdou zbytečné. Pozdravit, poděkovat, poprosit, to nás učili rodiče. Co by dnes mimo to měli muži umět?

Být gentleman

Otevřít a podržet ženě dveře, pomoci ji z kabátu a do kabátu, nabídnout rámě, odsunout židli. To jsou věci, které dnes už muži neumí. Možná je to feminismem, možná tím, že muži nejsou galantní. Toto jsou však základní principy, kterými ženu potěšíte.

Bránit se

Nejen slovně, protože v tom je asi síla vůbec celé populace, zvláště pak přes internet, ale také tváří v tvář. Nemusíte se rvát při sebemenším problému, ale je-li to opravdu nutné, pak dát někomu pár facek nebo za vyučenou není od věci.

Oholit se

Muži dnes mají mnoho přístrojů a všelijakých nástavců, které pomáhají docílit takových vousů, které chtějí. Ovšem ani sebelepší přístroj nepomůže, když s ním neumíte zacházet. Správně se oholit je gro všech mužů. Nechcete vypadat jako teenager, kterému se právě rozhodly vyrašit vousy.