Tetování – co si promyslet, než si jej dáte udělat?

Právě tetování se v posledních letech rozmáhá a není už nic zvláštního, když potkáváte lidi, kteří jsou celí potetovaní nebo mají minimálně celou ruku kresbiček a nápisů. Také toužíte po něčem, co vám zůstane navěky? Jaké místo pro tetování vybrat? A co si dopředu promyslet, než bude pozdě?

Tetování ano či ne?

Polemizovat o tom, zda tetování ano či ne nebudeme. Chcete-li jej, pak si dobře promyslete všechny náležitosti. Jde o malůvku nebo nápis, který budete mít na těle navěky. Samozřejmě existuje laser, ale je drahý a docela bolestivý. Můžete si nechat tetování změnit, ale to také stojí nemalé peníze a výsledek je nejistý. Tetování může bolet, někdo ho snáší lépe, jiný hůř.

Jaké místo?

Berte v potaz, že na tetování má vliv mnoho věcí od slunce, mytí až po stárnutí pokožky, tloustnutí a hubnutí. Dlaně a prsty nejsou nejlepším místem, protože zde tetování může úplně vymizet. Inkoust bledne o poznání rychleji než jinde. Mnoho lidí se nechává tetovat na vnitřní části paží, na klíční kost nebo na záda, která jsou svou plochou široká. Dále můžete zvolit vnitřní část stehen, lýtka a podobně. Záleží také na motivu, pro který se rozhodnete. Poradit může také tatér přímo ve studiu.