Vaše mysl je plná negativních myšlenek? Vyzkoušejte sílu minerálních kamenů a zbavte se jich!

Ať už se s vaším duševním zdravím děje cokoli, je běžné prožívat chvíle, kdy cítíme zářící pozitivní energií, a jindy, kdy se zdá, že se temný mrak negativní energie zacílil jen na nás. Pocity smutku, viny, hněvu, otupělosti a únavy jsou součástí velké tapisérie života, ale když se zdá, že tyto emoce přetrvávají nebo jsou poklesy mnohem častější než jakékoli výkyvy, může to být, že trpíte depresí.

Ať už máte sklony k depresím nebo jste jen ve stresu, bojujete s dlouhodobou výzvou nebo se chcete zastavit před vyhořením, tento výběr léčivých kamenů může být schopen poslat svou lásku a světlo, aby vás pozvedlo a dodalo vám potřebnou energii.

Růženín

Růženín je pomocníkem při zlomeném srdci a nešťastné lásce. Tento měkký kámen je zralý s ženskou energií a může pomoci obnovit důvěru a harmonii v těžkých časech. Může být složité, když máte špatnou náladu, vědět, jak setřást smutek ze svého srdce, ale růženín je živý srdeční léčitel a dokáže vyčistit tuto čakru a vytvořit prostor pro proudění světla a života. Je to také úžasný kámen, který podporuje vyšší úroveň péče o sebe a soucitu. Přináší pocity lásky, respektu a vyšší sebeúcty – všechny vlastnosti, které jsou neuvěřitelně důležité jako součást vaší cesty uzdravení.

Achát

Achát je kamenem odvahy, který vám může pomoci dostat se z depresivního propadu. Modrý achát je radostný jemný kámen, který přináší měkké léčivé vibrace a příslib těsnější propojené komunikace. Někdy může být boj otevřít se a mluvit s lidmi o temnotě, která nás může pohltit, ale achát se noří hluboko do srdeční čakry a uvolňuje prostor, aby se to stalo.

Černý turmalín

Černý turmalín je jedním z nejdůležitějších ochranných kamenů. Vždy připraven rozptýlit negativní energie a také vám pomůže cítit se bezpečně a uzemněně s vědomím, že je blízko. Když se v tomto světě cítíme bezpečně, nemusíme plýtvat drahocennou energií na starosti, protože víme, že bez ohledu na to, co jsme v tomto světě dobře chráněni.

Na e-shopu magieprirody.cz objevíte široký výběr minerálních kamenů, produktů z nich a další výrobky stvořené přírodou.