První rande – kam ji vzít, aby to bylo originální? 1

První rande je vždycky tak trochu sázka do loterie. Povede se? Nepovede se? Budete si mít o čem povídat nebo to bude totální propadák, ze kterého se snažíte co nejdřív vyvléknout? Hlavní věcí je, abyste spolu uměli komunikovat, měli společná témata, líbili se jeden druhému a přeskočila jiskra, která zajistí druhé, třetí a další rande. Jak zařídit, aby ono rande bylo originální? Klišé v podobě večeře a kina přenechejte raději jiným.

Zajímavá restaurace

Ideálně taková, kterou ještě nenavštívila a na kterou se těší nebo o které mluví. Je pro ni vysněná mexická restaurace nebo by chtěla vyzkoušet výborné sushi, ale nikdy se k tomu ještě nedostala? To je čas pro vás! Jistě zazáříte, protože umíte naslouchat a pamatujete si.

Brusle, squash, sport

Vyzkoušejte sport! Tato pozvání bývají originální, zjistíte o sobě víc, jaké sporty máte rádi, uděláte něco pro své tělo a může se z toho vyvinout příjemné první rande. Důležité je, aby sport byl příjemný pro oba.

Piknik v parku

V parku, lese nebo kdekoliv, kde je to možné. K místu můžete dojít pěšky, což je ideální příležitost pro konverzaci. Sežeňte piknikový koš, do něj dejte dobroty, kterými ji uhostíte, něco k pití, deku a můžete vyrazit. Sedět u řeky, povídat si a jíst, která by odolala?