Jak na bezstarostné vyřešení likvidace vašeho nepojízdného vozidla?

Většina českých měst se potýká s nedostatkem parkovacích míst. Přitom mnoho z nich zabírají nepojízdné autovraky, ke kterým se nikdo nehlásí. Ovšem ani autovrak na vlastním pozemku nevypadá nijak vábivě. Autovraky jsou nejen nevzhledné, ale také pro přírodu nebezpečné. Zpravidla z nich vytékají do půdy tekutiny, z nichž je většina devastující. Bezplatná likvidace vozidel je velmi snadná, když víte na koho se obrátit. Likvidace aut může být nejen bezplatná, dokonce za svůj autovrak můžete obdržet určitý finanční obnos.

Zbavte se nepojízdného vraku ještě dnes

Na webu zahotove.cz objevíte možnost odtahu vozidla a jeho následné likvidace. Profesionální pracovníci si s vámi domluví termínu odtahu, který vám vyhovuje. Po telefonické konzultaci, kde sdělíte detailnější informace o vozidle, můžete zjistit, zda má vůz ještě nějakou hodnotu. Pokud ano, zjistíte i přibližnou cenu. Cenu lze také zjistit vyplnění online formuláře, ten je k dispozici na webu zahotove.cz. Mějte však na paměti, že cena je pouze orientační, pevná částka je stanovena při převzetí vraku. A hned také vyplacena v hotovosti.

Po příjezdu odtahu a podepsání smlouvy obdržíte stanovený finanční obnos. Vše máte bez starostí, stresu a promarněného času. Otravná a stresující administrativa zůstane na zástupcích společnosti ZAHOTOVÉ. Vždy se ujistěte, že máte připravené všechny potřebné doklady potřebné k celé transakaci.

Jaké vozy zahotove.cz vykupuje?

Ačkoliv si většina lidí pod pojmem autovrak představí chátrající osobní vůz, zahotove.cz soustředí svůj výkup na:

  • Osobní, firemní i užitkové vozy všech typů, modelů i značek
  • Nepojízdné vraky
  • Větší množství vozidel najednou
  • Stavební a užitkové stroje

Na všechny typy autovraků se vztahuje možnost vyplacení „za hotové“.