Fotopast je základem bezpečnosti u každého domu

Mít rodinný dům bez jakéhokoliv zabezpečení, to je v dnešní době velký risk. Naštěstí se nabízí zabezpečení, které není příliš nákladné a umožní vám zjistit, když se na váš pozemek dostane nezvaný host. Zajistěte si fotopast, jedná se o malé a nenápadné zařízení, které umístíte na strom na vašem pozemku a ono bude spolehlivě monitorovat vaší nemovitost. Popularita těchto zařízení raketově roste, jsou nenáročná a nastavit je zvládne každý.

Fotopast na vašem pozemku

Fotopast není o moc větší než digitální fotoaparát, má maskovaný vzhled a po připevnění na strom o ní budete vědět jen vy. Umístíte jí tak, aby snímala potřebnou plochu na vašem pozemku. Princip fotopasti je jednoduchý, disponuje PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb. Když je tepelný pohyb zaznamenán, fotopast během zlomku sekundy vyfotí vetřelce na vašem pozemku. Na fotopasti se nastavuje, kdy bude aktivní, je to důležité, aby vás nesnímala tehdy, když budete třeba sekat trávu. Aktivní může být třeba v noci, když budete v práci nebo na dovolené. Záznam se ukládá na paměťovou kartu a vy si ho můžete následně prohlížet na těle fotopasti, pokud má LCD displej, nebo na počítači. Pro účely ochrany majetku se vyplatí investovat do GSM fotopastí. Ty pořízené snímky okamžitě zašlou na telefon jako MMS nebo na váš email, takže budete mít okamžitý přehled o všech nezvaných hostech.

Fotopasti fungují i v noci a to díky neviditelnému nočnímu přísvitu, takže i za naprosté tmy dokáží pořídit kvalitní snímek. Jelikož jsou fotopasti na baterie, nejste nijak omezeni v tom, kam je umístíte. Mohou být hned u domu, ale třeba také na konci zahrady nebo v lese. Jedná se o odolná zařízení, která vydrží spolehlivě fungovat ve venkovním prostředí za každého počasí. Jsou dnes už samozřejmostí u stále většího množství domů a neměly by chybět ani na vaší zahradě. Vyberte si svou fotopast na e-fotopast.cz.