Chyby v oblékání – na co si dát pozor?

Muži by se rádi oblékali hezky a moderně, i když tvrdí, že tomu tak není, chtějí se ženám líbit, vypadat dobře a prodat namakané svaly, když je mají. Ovšem ne všichni muži to umí s oblékáním, nakupováním a vůbec, ne všichni mají správný vkus. Chce to určitě vědět pár věcí, na které si dát pozor, kterých se raději vyvarovat! Jaké to jsou?

Pozor na vlastní „vůni“

Můžete být oblečeni jako z katalogu, s výběrem vám pomáhat oborníci a stylisté, ale jakmile nejste upravení nebo dokonce jste nepříjemně cítit vlastní „vůní“, která může druhým zapáchat, je to přinejmenším nepříjemné a otravné. Tímto odérem jen tak někoho neohromíte.

Délka rukávu a nohavic

Oblečení by mělo vždy sedět, nebýt ani velké, ale ani malé. Nepadnoucí oblek je věcí, která vypadá opravdu otřesně. Ovšem podobně velké a zbytečně dlouhé mohou být nohavice například u džínů nebo normálních kalhot. A co rukávy? Taky je máte delší než je dobré? Neustále je povytahujete? Dobře padnoucí oblečení je základ.

Splácat vše dohromady

Bez ladu a skladu na sebe obléknete věci, které jsou jednotlivě moderní, ale dohromady mohou působit přeplácaně, nevkusně a nemoderně. Vždy se řiďte tím, že méně je více. A nevíte-li si rady, řekněte někomu o pomoc.

Naditá peněženka

Ne však penězi, ale různými kartami, papíry, účtenkami, bankovkami a podobně. Když je pak ještě roztrhaná nebo zašlá, nevypadá to vůbec dobře.