Originální a vtipné dárky

Hledáte originální a zároveň vtipné dárky pro své blízké? Zavítejte do e-shopu bastard.cz. Můžete se těšit na vtipná pánská trička, ale i trička dámská či dětská. Velmi oblíbené jsou i mikiny či originální ponožky s potiskem. Motivy potisků jsou originální a navrhují je čeští a slovenští grafici. Tisk probíhá kvalitní metodou (formou sítotisku).

Trička nejen pánská

Kolekce pánských triček nabízí atraktivní vzory, které jinde nenaleznete. Tričko můžete pořídit nejen pro sebe, ale i pro své blízké jako originální dárek. Trička jsou vyráběna ze 100% bavlny, což je materiál nejen trvanlivý, ale i velmi příjemný pro každodenní nošení a díky originálnímu potisku si bastardí triko rozhodně zamilujete. Kromě materiálu je příjemný i střih, který je spíše volnější. V nabídce naleznete nejen širokou barevnou paletu, ale i různé velikosti. Objednat můžete triko i pro opravdu velké chlapy.

V nabídce naleznete také trička dámská, která jsou k mání v různých variantách – s klasickými rukávy, rukávy raglánového (zkráceného) střihu nebo s lodičkovým výstřihem. V nabídce je zase opět celá barevná škála a několik různých velikostí.

I ponožky mají svůj potisk

Někomu se může zdát, že panske ponožky jako dárek nejsou vhodné, opak je však pravdou, pokud vyberete ponožky z e-shopu bastard.cz. Kromě potisku na trička či mikiny zde narazíte i na vtipně potištěné ponožky. Obdarovaný se tak může stát třeba pavoučím mužem, může si obléknout ponožky ve stylu mumie, s kávovými zrnky (ty zajisté uvítají milovníci kávy), nebo se může proměnit v anděla či ďáblíka.

Ponožky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, takže i jejich nošení je velmi příjemné. Navíc jsou pružné a dokonale se přizpůsobí každé noze. Objednat si je mlžete v různých velikostech, sednu tedy na každou nohu.