Muž – jaké věci by měl správně umět udělat? 1

V dnešní době nemusíte umět skoro nic, protože na všechno jsou stroje či přístroje, co neumíte, udělají za vás odborníci, na vše jsou na internetu přesné návody, takže nač si pamatovat postup. Jsou však základní věci, které je dobré umět, bez ohledu na to, že se dají najít na internetu nebo že už dnes někomu přijdou zbytečné. Pozdravit, poděkovat, poprosit, to nás učili rodiče. Co by dnes mimo to měli muži umět?

Koupit si oblek

I když jej nevyužívají denně a mají ho ve skříni pro sváteční chvíle. Dobře padnoucí oblek je něco jako druhá kůže. Když v něm plavete, máte dlouhé nohavice nebo rukávy, pak vypadáte jako „sedlák od vedle“ nebo že „čekáte velkou vodu“. Dobře padnoucí oblek vás pozvedne minimálně o několik stupínků.

Sbalit si zavazadlo

Ženatí muži, muži ve vztazích nebo taky maminčini mazánci se tohoto úkolu zhostit nemusí. Pravděpodobně by nezvládli sbalit si kufr a do něj vše, co je potřeba. Proč, když to za ně dělá někdo jiný? Sbalit zavazadlo je jednou ze základních věcí, na které je dobré myslet. Nemusíte vše nechávat na druhých!

Udělat si jídlo

Nemusí to být zrovna svíčková nebo jiný složitý pokrm, ale připravit si oběd typu brambory nebo hranolky se zeleninou a pořádným kouskem masa, to je věc, která by vám neměla být cizí. Grilování tyto vize usnadní, stačí dát maso na gril a hotovo!