Kdo vám ekologicky zlikviduje vůz, abyste za něj dostali i zaplaceno?

Žádný vůz bohužel nevydrží sloužit věčně. Postupně bude tak opotřebený a zastaralý, že už se nevyplatí ho opravovat a jediným řešením pro něj bude ekologická likvidace. Mnoho lidí vlastní i více než jen jedno vozidlo a pokud máte nadbytečné vozy, jsou pro vás jen přítěží a starostí navíc. Když se rozhodněte vůz zlikvidovat, dejte si velký pozor na to, na koho se obrátíte. Dejte pozor na překupníky, kteří váš vůz pouze přeprodají a mohou vám přidělat jen další starosti.

Zvolte certifikované specialisty ze SbohemAuto

Na Sbohemauto.cz naleznete certifikovanou společnost, která se na ekologickou likvidaci vozidel specializuje. Disponuje všemi potřebnými povoleními a má certifikáty pro legální ekologickou likvidaci autovraků. Zlikviduje vám jak osobní, tak i nákladní vozidla. Zajisté vás zajímá, jaká je ekologická likvidace vozidel cena. Mnoho společností dělá likvidaci jen zdarma a argumentuje to nízkou výkupní cenou železa. Každý vůz má svou hodnotu a společnost ho umí ocenit. Za vůz vám zaplatí až 5000 Kč. Pokud vás zajímá, kolik byste za svůj vůz dostali, můžete zavolat na bezplatnou telefonní linku 800101215.

Další skvělou zprávou je, že se svým vozem nemusíte nikam jezdit, to vám ušetří zajisté mnoho času a potěší to i ty, kteří mají vůz nepojízdný. Jen si představte, že zavoláte, zjistíte cenu a následně si pro váš vůz přijedou a dostanete rovnou zaplaceno. Jako bonus navíc získáte poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Společnost je tu pro vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ještě než vám vozidlo pracovník odtáhne, vystaví vám Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Zajímá vás likvidace vozidla odhlášení Praha nebo cokoliv dalšího? Navštivte webové stránky společnosti Sbohemauto.cz, kde naleznete vše, co potřebujete vědět.