Jak poznat, že se chce nechat sbalit? Sledujte signály!

Jdete do baru, kavárny, restaurace, jste na koncertě, v kině, zkrátka kdekoliv, kde jsou lidé? Padla vám do okna nějaká slečna a vypadá to, že ani ona by tak nebyla proti? Ale skutečně chce, abyste jí sbalil? Není to jen zdvořilost? Když to nezkusíte, budete si to vyčítat, ovšem být neúspěšný, to také není to pravé ořechové. Jak poznat, že to můžete zkusit?

Navázat oční kontakt

Kouká na vás? Vždy, když se otočíte, ji přistihnete, jak si vás prohlíží. Občas se její víčka zachvějí nebo se zvedne obočí a rychle klesne? Rychle odvrátí zrak, ale když se podíváte znovu, narazíte na její pohled. Stane se to několikrát za večer? Zkuste jí oslovit!

Připojí úsměv

Některé ženy k očnímu kontaktu připojují úsměv. Jemný, někdy jakoby omluvný typu – promiň, že jsi mě nachytal, jak na tebe koukám. Některé ženy se usmívají a pohledem naznačují, abyste přišel, jiné zůstanou jen u těch plachých úsměvů. Výsledek je však stejný, máte šanci!

Žádost o pomoc

A může to být cokoliv od požádání o oheň, o ochranu přes pomoc, kdy ji někdo neustále obtěžuje. Muži se rádi cítí potřební a jde tak trochu o záchranu v nouzi, což mužům zvedá sebevědomí. Takový hovor poté už navážete jako nic!