5 nejlepších bylinek vhodných k vaporizaci. Nechte se inspirovat

Jste vášnivými kuřáky, kteří přesedlali na vaporizaci? A k tomu rádi experimentujete? Vyměňte vaporizační liquidy alespoň dočasně za bylinky a vyzkoušejte novou dimenzi vaporizace.

Které bylinky patří do vaporizéru?

Vaporizéry lze s úspěchem použít kromě klasického tabáku také k extrakci a inhalování rostlinných silic přímo ze sušených bylin. Poznáte nové chutě a účinky bylin. Které bylinky rozhodně stojí za pokus z vaporizací?

  1. Heřmánek

Tato bylinka se doporučuje k vaporizaci především ve večerních hodinách. Má zklidňující až relaxační účinky a pomůže s navozením klidného spánku. Pro dokonalou extrakci jeho silic používejte teplotu okolo 120 °C.

  1.  Eukalyptus

Co si takhle na pár minut připadat jako medvídek koala? Inhalace silic z eukalyptu může být prospěšná v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení. Tato bylinka navíc nádherně voní. Vaporizujte okolo 130 °C.

  1. Bazalka

Potřebujete-li zlepšit náladu anebo zažívání, je vaporizace bazalky tím, k čemu by se měla upínat vaše pozornost. Vaporizovat ji můžete prakticky v průběhu celého dne. Ideální teplota je okolo 130 °C.

  1. Levandule

nespavostí a úlevou od bolesti vám pomůže levandule, která se mimo jiné vyznačuje také antibakteriálními vlastnostmi. Ideální teplota pro její odpařování je 120 °C.

  1. Káva

Vaporizovat lze i jemně mletá kávová zrna. Jejich stimulujícího účinku a dokonalé vůně si užijete nejvíce po ránu, kdy několik nádechů klidně nahradí hrnek kávy. Vaporizujte při 190 °C.

Při výběru vaporizéru nedělejte kompromisy

Abyste si silice z bylin dokonale vychutnali, je potřeba použít k vaporizaci kvalitní přístroj. Vaporizér Pax 2 je připraven k akci již po 45 vteřinách a k jeho aktivaci stačí stisk jediného tlačítka. Díky tomu se nemusíte soustředit na nastavení přístroje, ale můžete věnovat pozornost přípravě bylinek. Množstvím páry výrazně předčí kdekterého konkurenta. Navíc se snadno používá a díky praktickému senzoru rtů, který dokáže po půl minutě bez akce vaporizér vypnout, ušetříte baterii. Ještě o třídu lepším je přístroj ze stejné rodiny, ale vyšší generace Pax 3. Ten je možné ovládat i pomocí aplikace v mobilním telefonu. Jeho stylový design pak potěší nejednoho vášnivého kuřáka.