Nepodceňujte prezentaci vaší společnosti!

Nemusíte projít náročným ekonomickým vzděláním, abyste věděli, že na trhu dnes panuje velmi tvrdé konkurenční prostředí, ve kterém se stále více prostředků vynakládá na propagaci. Marketingoví experti se neustále snaží vymyslet nové a nové způsoby, jak svou firmu zviditelnit, a přitom by mnohdy stačilo použít pouze jednoduché prezentační desky nebo vizitky.

K čemu jsou dobré prezentační desky?

Nabízí se otázka, proč firemní složky nesladit do společných barev a tím pádem při jejich používání nepodporovat propagaci? Jestliže tak učiníte, budete působit o dost důvěryhodněji a také profesionálněji. Náklady na vytištění několika desítek prezentačních desek však nejsou vysoké, a proto si jejich tisk může dovolit i začínající společnost. Díky ofsetovému i digitálnímu tisku bude finální produkt vypadat naprosto exkluzivně.

Jaké vizitky jsou k dispozici?

Druhou podstatnou součástí propagace každé společnosti jsou vizitky. Mezi ty nejpoužívanější patří obyčejné jednostranné vizitky, které si můžete nechat vytisknout na lesklou či matnou křídu s gramáží 350 g. Kvalita samotného tisku je precizně kontrolována, tudíž budete mít jistotu, že bude jeden produkt stejný jako druhý. Vizitky online jsou tištěny v evropském nebo klasickém formátu, které se od sebe liší pouhými milimetry. Opět je používána technologie digitálního i ofsetového tisku splňujícího veškeré certifikace.

Proč používat katalogy?

Pokud ovšem chcete prezentovat pouze vaše výrobky nebo služby, firemní desky ani vizitky se na tento účel příliš nehodí. Daleko lepší je použití katalogů, které jsou v tiskařské společnosti tištěny více než 25 let. Tisk katalogů je realizován již od 10 kusů, takže malé náklady nejsou žádným velkým problémem. Tím pádem se tato společnost stává skvělou volbou i pro malé podnikatele, kteří nepotřebují disponovat stovkami brožur či katalogů. Samozřejmostí je použití vazby V1, jež bude vše držet na svém místě.

Pokud jste si ještě neobjednali tisk brožur, firemních desek nebo vizitek, měli byste tak urychleně učinit. Konkurence totiž nikdy nespí, a proto by bylo dobré získat si alespoň malý náskok.