Nejlepší příležitosti, kdy si obléci mikinu

Sestavení zajímavého šatníku neznamená, že musíte mít spoustu oblečení. S trochou představivosti a několika volbami si můžete vytvořit ohromující oblečení, které je moderní a dokonale vás vyjadřuje. Vezměte si například mikinu, obvykle spojovanou s oblečením do tělocvičny. Díky současné době, kdy se kombinují různé styly, barvy i materiály je mnohem více příležitostí, kdy si obléci mikinu a být „cool“.

V zimě mikiny zahřejí

Nejlepší dobou, kdy se hodí stylové pánské mikiny je podzim a zima. V zimním období doporučujeme mikiny s kapucí. Můžete je nosit s teplými tepláky, pokud se chystáte na nějaké cvičení. Hodí se také k džínám, zejména k rovnému střihu. Mikiny s nápadnou grafikou vypadají skvěle a dobře se spárují s neformálními bundami.

Neformální vzhled do kanceláře

Ano, kdysi ležérní mikina může být přeměněna na chytré neformální oblečení. Pokud není nařízený dress code na vašem pracovišti, neměli byste mít problém doplnit kalhoty o neformální mikinu bez kapuce.

Párty

Džíny a trička mohou být určené pro běžné nošení, ale proč si to trochu promíchat s nápadnou mikinou? Módní pánské mikiny s kapucí osvěží každý nudný outfit. Sloganové mikiny jsou další nejlepší volbou, zejména pro mladé muže a ženy.

Pohodlí při odpočinku

Udělejte si schůzku s televizí přes víkend a relaxujte při sledování svých oblíbených pořadů. Mikiny jsou super pohodlné. Chcete-li neustále vypadat dokonale, můžete si vybrat mikinu ve světlé barvě s funky grafikou.

Mikiny jsou neuvěřitelně univerzální a přestože jsou obvykle velmi příležitostné, měnící se módní trendy jim pomohly vyvinout se ve stylové oděvy, které ponechávají dostatek prostoru pro přizpůsobení.

Na e-shopu ozonee.cz objevíte moderní a originální mikiny. Ke kterým příležitostem je budete nosit, je již zcela na vás.