Naučte se vybírat nápojové kelímky pro své hosty

Už jste někdy nakupovali kelímky na akci? Ne vždy je možné servírovat nápoje do skleniček a hrnků a při větším množstvím hostů neexistuje lepší řešení než jim nápoje servírovat do kelímků. Nákup kelímků se zdá jako jednoduchá věc, ale pokud ji necháte na poslední chvíli, možná budete zaskočeni. V běžných obchodech můžete nakoupit kelímky na narozeninovou párty s menším množstvím hostů, ale pokud zajišťujete občerstvení nebo pořádáte akce, vyplatí se vám najít spolehlivého dodavatele, který vám zajistí všechny druhy kelímků v potřebném množství a za nejlepší ceny.

Výběr dodavatele a správného druhu kelímků

Zapomeňte na zahraniční dodavatele, v České republice máte k dispozici specialistu na gastro obaly a kelímky, kterým je společnost Jarico s.r.o., na svém webu Jarico.cz si můžete vybrat nápojový kelímek, jaký budete potřebovat a včas vám ho dodá v jakémkoliv množství. Víte už, jaký druh kelímků na svou akci potřebujete?

Většina lidí volí plastový kelímek, z hlediska ceny je velmi výhodný, můžete ho koupit v bílém i průhledném provedení a pro studené nápoje je skvělou volbou. Můžete ho použít pro džusy, limonády i alkohol. Dokonce se vám nabízí i hnědo-bílý kelímek na kávu nebo čaj.

Pokud disponujete barem, kde nabízíte i míchané nápoje nebo třeba smoothie, běžný plastový kelímek není dobrou volbou, lepší je zvolit větší kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Skvěle vypadají, dobře se z nich pije a déle vydrží. Velkou popularitu si získaly také papírové kelímky a to zejména proto, že jsou určené pro studené i teplé nápoje. Pokud si nejste jistí, jaké nápoje budete podívat, s papírovými kelímky nikdy neuděláte chybu. Pokud plánujete podávat horký svařák, griotku, čaje a jiné horké nápoje a chcete, aby lidem vydržely co nejdéle teplé, zvolte kelímky termo EPS. K mnoha kelímkům se vám nabízí i víčka, ta jsou velmi praktická, protože s nimi nápoj jen tak nevystydne a také se jen tak nevylije. Pořídit můžete i papírové podnosy a další příslušenství.