Muži a krize středního věku – jaké signály na sobě můžete pozorovat? 2

Slýcháváte o tom od svých kamarádů, vidíte to v televizi. Krize středního věku. Na ní se dá s oblibou svést spoustu věcí – milenka, drahé auto, motorka, změna oblékání, výpověď z práce, zkrátka cokoliv, co se nepovažuje za standardní chování. Připadají vám všichni okolo najednou nudní? Jako mávnutím kouzelného proutku se z nich stali usedlí jedinci, kteří na vše rezignovali. Vy však máte život před sebou!

Co by kdyby

„Že já nešťastná si tenkrát nevzala Pištu..“ znáte povzdech kreslené postavičky? Krize středního věku se může projevovat podobně. Říkáte si, co by bylo, kdyby jste chodili na vysokou, vzali práci v zahraničí, vzali si svou první lásku, neměli hned po svatbě děti, nemuseli se ženit.

Vztek na partnerku

Manželka, která vám stála po boku dvacet let, prožívala s vámi dobré i zlé časy, překonala nemoci, vyhazov z práce, porodila vám děti, je najednou nepřítel. Nemusí udělat nic špatného, jen začne být jako mávnutím kouzelného proutku divná, nemožná, nudná, obtloustlá a vůbec vám nerozumí. Někdy si také říkáte, kam jste proboha dal oči..

Stoprocentně umíráte

Stárnutí s sebou nese jisté změny tělesné i psychické. Ubývá síly a to muži neradi vidí. Jakmile se tak děje ihned na sobě pozorujete každé píchnutí, s každým zakašláním běžíte k lékaři, když vás soustavně něco bolí, je to jistě předzvěst rychlé smrti.