Kvalitní autopříslušenství pro váš vůz

Pokud hledáte kvalitní autopříslušenství pro vaše vozidlo, zavítejte do e-shopu vtvauto.cz. Jedná se o maloobchodního prodejce a velkoobchodního dodavatele, jež se soustřeďuje na autopříslušenství a autodoplňky mezi něž patří potahy do auta, autokoberce, ozdobné kryty kol, okenní deflektory nebo chromové kryty a rámy.

Potahy do auta

Levné potahy do auta jsou dokonalým pomocníkem, který ochrání autosedačky od nechtěného poničení.

Tipy pro vás:

E-shop vtvauto nabízí potahy MONTEUR, pro jejichž výrobu se používá materiál olejivzdorný a nepromokavý (nejčastěji se jedná p 100% polyester), což jsou vlastnosti, které ocení každý motorista. Potahy lze využít jak pro běžný provoz automobilu (používají jej ti, kdo jezdí ve špinavých pracovních oděvech nebo ti, kde s sebou vozí svého čtyřnohého mazlíčka), tak i v autoservisech či autodílnách, kde hrozí znečištění automobilu od různých přípravků, které se zde používají. Vzhledem k tomu, že autopotahy disponují velkou plochou látky, lze jimi zakrýt celou sedačku, nejen sedadlo, ale i opěrku sedačky i hlavy a boky sedačky. Potah je ušit tak, aby jej bylo možno použít i na sedačky, které mají zabudované postranní airbagy. Vzhledem k tomu, že jeho velikost je univerzální, lze jej využít pro všechny druhy standardních autosedaček. Velmi snadno se používá, rychle jej složíte, v automobilu zabere jen málo místa, můžete jet tedy vozit vždy s sebou a v případě nutnosti jej budete mít vždy ihned po ruce.

Autokoberce

Gumové rohože nebo taky autokoberce jsou doplněk, který ochrání podlahu automobilu od nechtěného znečištění či v zimních měsících od vody z tajícího sněhu na obuvi. Můžete si objednat autokoberce online, neboť jsou vyráběny tak, aby se přizpůsobily přesným rozměrům podlahy automobilu. Autokoberce určené na místo řidiče disponují zpevněnou částí, která prodlužuje jejich životnost.