Kde se seznámit se ženou? Poradíme! 2

Nejste z těch, kteří okolo sebe mají spoustu žen, takže vybrat tu, která vám bude o něco blíž než ostatní je hračka. Máte neustále nabitý program, v práci se lidé střídají, takže neustále nové a nové tváře. Pokud však nemáte zrovna dvakrát moc šanci na seznámení, nejste ti, kteří ihned jednají nebo holku ukecají, pak se seznamujete hůř. Kde se seznámit? Kam jít?

Práce

Je-li váš podnik velký a pracuje v něm hodně lidí, je vždycky šance, že se potkáte s někým, komu budete sympatičtí nebo on vám. Společné téma práce může pomoci překlenout rozpaky a společný oběd nebo pauza na kafe se může změnit na odpolední schůzku a kdoví, co bude dál.

Večírky

Kamarádi vás zvou na jednu akci, kde se sejde spousta známých? Nebo máte jít na narozeniny něčí přítelkyně, kde opět bude mnoho lidí? Právě mezi nimi na vás může čekat vyvolená dáma.

Obchody

V obchodech se pohybuje mnoho lidí a také žen. Když jdete vybírat oblečení, může vám padnout do oka nějaká dívka, kterou požádáte o radu při výběru oblečení. A na oplátku ji můžete pozvat na kafe.