Elektrické motory Bühler patří mezi ty nejlepší na trhu

Elektrické motory neboli elektromotory, jsou jednou z technologií, které jsou pro denní užití extrémně zásadní. Známe je v různých variantách vnitřní funkce, v různých variantách převodů a pochopitelně je stejně tak známe v různých velikostech a možnostech provedení.

Jedno ale mají všechny elektromotory společné. Jsou extrémně důležitým komponentem pro funkci velkého množství nejen specializovaných mechanismů a strojů, ale také těch nejobyčejnějších, které jsou ale vhodné pro každodenní užití. A také zde najdete jak slabší, tak i mnohem silnější a spolehlivější výrobce.

Péče, kvalita a vysoký standard

Elektromotory jsou většinou dávány do systémů, od kterých očekáváme dlouhou a spolehlivou funkci. Proto by na výrobu elektromotorů měly být kladeny opravdu vysoké požadavky, které umožňují, aby šlo o opravdu spolehlivé komponenty na dlouhodobou funkci v různých mechanismech. To splňují elektrické motory Bühler ve všech bodech. Jedná se o jednoho ze stálých výrobců, kteří na trh přinášejí extrémně kvalitní modely elektromotorů jak pro specifické, tak i všeobecné využití.

Extrémně oblíbené bezkartáčové motory

Nejen u značky Bühler, ale celkově, jsou aktuálně nejpoužívanější variantou elektromotorů právě ty bezkartáčové. Jedná se o motory, které disponují podstatně jednodušší konstrukci a jsou stavěny na fungování ve vysokých otáčkách po dlouhou dobu. Typickým příkladem, kde EC motory Bühler můžete bez problémů najít, jsou například ventilační zařízení, větráčky v elektronice a další podobné mechanismy, kde nejsou vzácností minimálně otáčky o stovkách a tisících za minutu.

Ne vždy je základní varianta dostatečným řešením

Můžeme se ale docela běžně potkat i s takovými mechanismy, které nepracují v konzistentním jednotvárném prostředí. Proto se musí elektromotory přizpůsobit tomu, v čem zrovna pracují. Samy to ale rozhodně nedokáží. A přesně proto vznikly převodové motory Bühler, které doplňují elektromotory ještě o převodové systémy. Ty umožňují použití elektromotorů například v koloběžkách, kolech nebo právě elektromobilech. Bez nich by elektromotory tohoto využití nemohly dosáhnout.