Co skrývají prazvláštní tantrické techniky

Myslíte si, že Tantra je jen o sexu? Jste na omylu. Tělo má zásadní význam pro hinduistické a buddhistické tantrické tradice, protože se předpokládá, že obsahuje celý vesmír. Tělo rekapituluje vesmír, přičemž nejvyšší úroveň Šivy nebo Bohyně se nachází na temeni hlavy nebo nad ním a na úrovni Země na nohou. Praktiky tantry jsou navrženy k dosažení osvobození, ale také k dosažení magických sil a světského úspěchu. V tradičním světonázoru starověké a středověké Indie byly nadpřirozené síly poskytované jógovou praxí standardním seznamem osmi tanter, z nichž každá dává určitou moc, od moci levitovat až po moc zničit nepřátele nebo milostnou magii, který vám umožní získat osobu, po které toužíte.

Tantra je složitá věda

Za posledních sto let přišla tantrická jóga na západ jako způsob dosažení osvícení nebo zlepšení milostného života. Potěšení nebylo původním účelem ani funkcí sexuálního rituálu v Tantře – skutečně existovala velká literatura o sexuálním potěšení, z nichž nejznámější je Kámasútra – ale účelem bylo spíše osvobození a moc a také uklidnění tantrických bohyň, Yoginis, prostřednictvím nabídky krve, alkoholu a sexuálních látek. Na „yogickém“ konci spektra je cílem tantrické jógy a tantrického rituálu zničení touhy touhou (protože trn je trnem odstraněn) a na populárnějším konci byl cílem kontrolované držení tantrickými bohyněmi získat výše uvedený druh nadlidských sil. Tantry sdílejí indický světonázor, ve kterém touha je síla, která udržuje živé bytosti ve stavu utrpení v cyklu reinkarnace. Síla touhy však může být použita k zničení touhy a překročení cyklu znovuzrození. Mohli bychom tedy říci, že rituální sex v Tantře zřejmě vznikl v kontextu transcendující inhibice, zejména pravidla bráhmanské čistoty, která Tantrikas považovala za prevenci úplné svobody osvobození, a později se stala tajným estetickým rituálem, v němž praktikující a jeho partner odráželi Šivu a Šakti. Cílem je nicméně transcendence světa a utrpení.

Tantrické masáže

Pokud chcete zažít něco nadpozemského a nevšedního, co překračuje vzrušení z běžného sexu, nejlepší volbou je tantrická masáž. Zkušené masérky ovládají techniky, se kterými dosáhnete absolutní relaxace, odprostíte se od pozemských problémů a budete se vznášet na vlnách nekonečného vzrušení a sexuální touhy. Masérky vás přivedou za pomoci masáže svým nahým tělem do stavu extáze. Cílit budou na různé body vašeho těla, aby se vzrušení netýkalo jen penisu, ale cítili jste ho po celém těle, až v konečcích prstů. Úžasný zážitek vám přinese Salon Luxury – Masáž penisu – lingamu. Pražský salon vám přinese zážitek na celý život. Cílem masáže není dosáhnout co nejrychlejšího vyvrcholení, ale naopak se dostanete na vrchol vzrušení a vyvrcholení se bude co nejvíce oddalovat, čímž se bude násobit finální zážitek. Díky krásným profesionálním masérkám můžete zažít to nejintenzivnější vyvrcholení ve vašem životě.