Brožura představí vaši nabídku či služby. Tisk zajistí profesionální tiskárna

Každý podnikatel ví, že reklama je velmi důležitým pomocníkem a zároveň dokonalým nástrojem, který pomáhá představit jeho služby nebo produkty a cílí na potenciální zákazníky. Musí být ovšem vypracovaná přehledným a poutavým způsobem. Mezi takové patří výroba brožur. Kvalitní tisk za přijatelné ceny nabízí e-abctiskarna.cz.

Brožury z nabídky e-abctiskárny

E-abctiskárna nabízí brožury s vazbou V1. Jedná se o šitou vazbu – dvěma skobami. Je to vhodná volba pro tiskoviny s maximálním počtem stran 60. Jaké výhody tento typ vazby nabízí? Brožura se snadno otevírá a zůstává otevřená na potřebné stránce. Přestože budete brožuru používat často, zachovává si dobrý stav. Kromě toho nabízí brožura také různé možnosti grafických úprav. Objednat si můžete i menší množství a velikost (A4, A5, A6). V případě, že potřebujete velikost jinou, společnost vám provede kalkulaci na žádost. Brožura je tištěna ofsetovým nebo digitálním produkčním tiskem. Bonusem jsou pak přijatelná cena a krátká dodací lhůta.

Nejen brožury, ale i další tiskoviny

E-abctiskárna však nenabízí pouze tisk brožur, ale také třeba tisk plakátů nebo tisk visaček.

Plakáty jsou šikovným reklamním pomocníkem. Podpoří povědomí zákazníků, osloví široké spektrum veřejnosti a mohou cílit na různé skupiny osob. Společnost nabízí tisk plakátů nejen pro konkrétní události, ale také jako propagaci nových produktů. Pro tisk využívá moderní ofsetové a digitální technologie. Vytisknout si můžete nechat plakáty různých velikostí i různého vzhledu – A0, A1, A2, A3, A4, fotoplakáty nebo plakáty reflexní. Pro fotoplakáty používá kvalitní křídový fotopapír a lze je umístit kamkoli. U reflexních plakátů si vybíráte z několika barev – svítivě oranžová, zelená nebo žlutá. Co se visaček týká, objednat si můžete visačky produktové, na víno nebo hotelové kliky.