3 důvody, proč je AKU vrtačka lepší než ta klasická

AKU vrtačky jsou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i v práci. A v tomto článku vám to dokážeme. Máme pro vás totiž tři pádné důvody.

Baterie je naprosto klíčovou součástí. AKU vrtačky Bosh by bez nich nemohly optimálně fungovat. Některým ale mohou omezení spojená s AKU vrtačkami vadit a raději sáhnou po klasické vrtačce osazené kabelem. V tomto článku vám ale přinášíme tři důvody, proč jsou AKU vrtačky Bosh naprosto dokonalým společníkem nejen ve vaší domácnosti.

Nemusíte hlídat kabel

Díky baterii, ze které si vrtačka bere šťávu, jste naprosto mobilní. Nic vás neomezuje. Tedy jen výdrž baterie. Pokud si ale práci dobře naplánujete a případně se vybavíte další baterií, pak budete mít po problémech. AKU vrtačky Bosh navíc nemají žádný kabel. Nebudete tak muset hlídat, kam ho dáváte a jestli o něj někdo nezakopne.

Je přenosná

Spolu s klasickou vrtačkou si s sebou musíte vzít mnohdy opravdu dlouhá kabel. Jestliže se ji tedy chystáte převážet, pak se připravte na to, že budete potřebovat opravdu hodně místa. To ale u AKU vrtačky Bosh vůbec nehrozí. Aku vrtačka je dobře skladná a vejde se prakticky kamkoliv. Pokud tedy vyrazíte na pomoc svým příbuzným, můžete ji zabalit do batůžku nebo hodit na kolo a převezete ji velice snadno.

Velká výdrž

Ono se to sice nezdá, ale pracovat s AKU vrtačkou rozhodně není žádný opruz. Jak jsme vám ukázali už v předchozích řádcích, AKU vrtačky Bosh jsou dobře skladné a mobilní. Kromě toho ale vydrží opravdu dlouho. Záleží sice na vybrané baterii, ale 3 nebo 4 hodiny s ní bez problému vydržíte pracovat. A jelikož je velice nepravděpodobné, že byste celou pracovní dobu jen vrtali, je její výdrž naprosto dostatečná. Tyto pozitiva tak jasně přebijí negativa, která by se mohla oproti klasické vrtačce napájené kabelem vyrojit.